Община Родопи

  • Увеличете шрифта
  • Шрифт по подразбиране
  • Намалете шрифта
Home

Телефонен указател


  АДМИНИСТРАЦИЯ В ОБЩИНА “РОДОПИ”
Длъжност Име и фамилия Етаж / Стая № Служебен телефон
Информация инж.Живка Китева   604-109
       
КМЕТ инж.Пламен Спасов 3/25 , 3/26 604-100
Зам.кмет Таня Бочукова 3/24 604-104
Зам.кмет Неази Таир 3/23 604-103
       
Председател ОбС Галина Вълева 2/13 604-117
Зам.председател ОбС Ренгинар Мустафова 2/13 604-113
Зам.председател ОбС Ангел Рахов 2/13 604-113
Зам.председател ОбС Валентина Хаджиева 2/13 604-113
       
Ръководител звено вътр.одит Минка Гичева-Ганева 4/35 0887 476 024
Гл.експерт ОМП Атанас Шопов 4/46 604-123
Секретар МКБППМН Жулиета Калапанкова 4/37 604-145
Финансов контрольор Антоанета Калинова 4/35 604-129
Дежурни     604-139
Информация Иван Иванов   604-147
Отдел “ГС и екология“
Гл.експерт “Екология“ Светослав  Димов 4/38 604-127
Гл.експерт “Екология“ Милена Герзилова 4/38 604-127
Ст.експерт лесовъд Стефан Бечев 0884 690 621  
Горски стражар Мирчо Аврамов 0884 619 747  
  Дирекция ”Специализирана администрация”
Директор СА, той и Гл. архитект арх.Атанас Недевски 1/7 604-132
Отдел “КР и ИТ”
Н-к отдел ”КРИТ” инж.Шидер Шидеров 1/6 604-142
Гл.експерт ”КРИТ” инж.Милена Диварова 1/10 604-138
Гл.експерт. „КРИТ” инж.Диляна Аврейска 1/6 604-161
Ст.специалист ”Планопазене” Радостина Герчева 1/6 604-135
Ст.специалист ”КРИТ” Величка Стоянова 1/7 604-133
Гл.специалист ”КРИТ и ЕСУТ” инж.Радославка Кемилова - Атанасова 1/6 604-154
Ст.специалист ”КРИТ” Даниела Дамянова 1/6 604-135
Ст.специалист ”КРИТ” инж.Петя Гарова 1/3 604-110
Гл.специалист ”КРИТ” Нели Христова 1/3 604-110
Ст.специалист ”КРИТ” Мария Танчева 1/10 604-138
Ст.специалист ”КРИТ” Спаска Калинова 1/6 604-135
Отдел ”ИПС”
Н-к отдел ”ИПС” арх.Никола Черняев 2/17 604-131
Гл.експерт ”ЕПМС” инж.Цветан Ташев 2/17 604-144
Гл.експерт ”ВиК” инж.Росица Влахова

2/17             0886 000 810

604-131
Гл.експерт ”Стр. конструкции” инж.Росица Стефанова 2/17 604-144
Гл.експерт ”Капитално строителство” инж.Реджеп Топал 4/37 604-128
Гл.експерт ”Одобр. инв. проекти” арх.Димитър Шишков 1/3 604-110
Гл.експерт ”Строителство” Емилия Златанова 1/8 604-134
Гл.експерт ”Строителство и архив” Теодора Илиева 1/8 604-134
Отдел  “КУТ и С“
Н-к отдел ”КУТ и С” Радион Николов 1/4 604-111
Ст.експерт “КС“ инж.Румяна Христодулова 1/4 604-111
Гл.специалист “КС“ Петрунка Стайкова 1/4 604-155
Ст.специалист “КС“ Милена Иванова 1/4 604-155
Отдел ”Общинска собственост”
Н-к отдел ”ОС” Росица Минчева 3/26 604-120
Ст.експерт ”Актуване, ТО и регистри собственост“ Нели Табакова 3/26 604-120
Ст.експерт "Търгове и конкурси“ Николина Ангелова 3/26 604-120
Ст.експерт “Договор и контрол по УОС“ Сияна Георгиева 3/26 604-120
Гл.експерт “Управление на общ.собственост“ Мария Стефанова 3/26 604-120
Отдел ”Координации и проекти”
Н-к отдел “К и П“ Ренета Плевненлиева 4/47 604-130
Мл.експерт “К и П” Любен Иванов 4/47 604-130
Мл.експерт “К и П” Магдалина Стоянова 4/47 604-130
Отдел ”Административно информационно обслужване”
Началник отдел “АИО“ инж.Живка Китева 3/32 604-109
Гл.експерт ”Инф.технологии” инж.Пламен Апостолов 3/34 604-146
Гл.експерт “АО“ Ива Владимирова 3/24 604-100
Мл.експерт “АО“ Гергана Димова 3/32 604-153
Мл.експерт “АО“ - деловодител Атанаска Онова 1/2 604-156
Гл.специалист “АО“ - деловодител Райна Шушулова 1/2 604-137
Ст.специалист “АО“ - деловодител Илиана Тачева 1/2 604-156
Гл.експерт “Обслужване на ОбС“ Кристина Атанасова 2/13 604-126
Ст.специалист “Обслужване на ОбС“ Ива Кацарова 2/13 604-113
Домакин Здравка Иванова 1/6 604-108
Шофьор Георги Гълъбов 4/36  
Шофьор Иван Манолов 4/36  
Шофьор инж.Ангел Трифонов 4/36  
Работник поддръжка Наско  Милев 1/9 604-179
Отдел “Образование здравеопазване и култура“
Н-к отдел “ОЗК“ Любка Панайотова 2/19 604-121
Гл.експерт “ОЗК“ Стоилка Найденова   2/19 604-121
Мл.експерт "ОЗК" Елена Стоянова 2/19 604-121
Дирекция “Обща администрация“
Директор “Обща администрация“ Ивелина Стефанова 2/20 604-118
Отдел “Счетоводно обслужване“
Н-к отдел, той и гл. счетоводител Стоянка Андреева 2/18 604-122
Гл.експерт ”СО” Калинка Думчева 2/18 604-122
Гл.експерт ”СО” Галина Даскалова 2/18 604-122
Ст.счетоводител Пенка Вълкова 2/18 604-122
Счетоводител Лидия Василева 2/22 604-143
Мл.експерт ”СО” Филка Марин 2/22 604-143
Касиер-счетоводител Елена Трайкова 2/21 604-136
Счетоводител Маргарита Славова 2/21 604-136
Счетоводител Мими Георгиева 2/22 604-143
Касиер счетоводство Мариана Дербатова 2/22 604-114
Отдел“Финанси“
Началник отдел“Финанси“ Цвета Шишкова 2/16 604-105
Началник сектор "БЧРФА" Албена Полизова 2/16 604-105
Главен експерт "ЧР" Василка Горева 4/41 604-125
Гл.експерт “Счетоводство-МДТ“ Тодор Запрянов 2/2 604-116
Гл.инспектор “Ревизии и контрол“ Теодора Първанова-Гергинова 2/1 604-140
Гл.инспектор “Ревизии и контрол“ Екатерина Михайлова 2/1 604-140
Гл.специалист “Прием и обработка“ Йорданка Григорова   604-141
Гл.инспектор "Прием и обработка" Илиана Здравкова   604-141
Гл.инспектор "Прием и обработка" Даниела Кузманова   604-115
Гл.инспектор "Прием и обработка" Мария Гавраилова   604-115
Отдел “Правен“
Началник отдел “Правен“, той и Гл.юрисконсулт   3/31 604-106
Гл.юрисконсулт Юлиян Карабов 3/30 604-112
Юрисконсулт   3/33 604-107
Юрисконсулт Яна Делчева 3/33 604-107
Юрисконсулт Здравка Найденова 3/29 604-102
Юрисконсулт Деница Давчева 3/29 604-102
Ст.специалист отдел “Правен“ Диана Спирова-Диманова 3/33 604-107
 
  АДМИНИСТРАЦИЯ В НАСЕЛЕНИТЕ МЕСТА НА ОБЩИНА “РОДОПИ”
Длъжност Име и фамилия GSM Служ. телефон
с. Белащица
Кмет Цветанка Читакова 0882 998 610  
Мл.експерт ”Административно обслужване по села” Виолета Гайдарова   03100/22-66
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села” Васка Иванова   03100/22-66
с. Бойково
Кметски наместник Иван Пачеджиев 0882 998 620  
с. Браниполе
Кмет Даниела Стоилова 0882 998 611  
Мл.експерт ”Административно обслужване по села” Неше Ремзи Кърмаджиева 0884 349 939 03113/99-39
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села” Ирина Пампорова   03113/99-39
с. Брестник
Кмет Елена Проданова 0885 502 305  
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села”     03114/22-21
с. Брестовица
Кмет Любен Радев 0882 998 612  
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села” Красимира Варадинова   03142/22-33
с. Дедово
Кметски наместник Стефан Папазов 0882 988 623  
с. Златитрап
Кмет Анелия Уланова 0882 998 613  
Мл.експерт ”Административно обслужване по села” Илияна Дончева-Маринова   03128/25-55
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села” Венета Вълкова   03128/25-55
с. Извор
Кметски наместник Тодорка Русева 0882 998 618  
с. Кадиево
Кмет Костадин Ангелов    
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села” Виолета Милушева   03140/12-28
с. Крумово
Кмет Румяна Самоковарева 0882 998 614      
Мл.експерт ”Административно обслужване по села” Юлия Атанасова   03116/21-21
Мл.експерт ”ОГС” - Крумово Миглена Лазарова   03116/20-29
с. Лилково
Кметски наместник Атанас Брощилов 0884 719 197 03109/24-00
с. Марково
Кмет Пламен Кабаков 0888 963 762  
Мл.експерт ”Административно обслужване по села” Гергана Георгиева   03112/20-10
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села” Васка Запрянова   03112/22-65
с. Оризари
Кмет Йордан Тотев 0882 998 619  
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села” Зоя Моллова    
с. Първенец
Кмет Георги Стаменов 0885 505 048  
ст.специалист “АО“ Олга Цветанова   03111/23-38
Мл.експерт ”Административно обслужване по села” Сийка Дочева   03111/23-38
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села” Веселина Петрова-Шишкова   03111/23-38
с. Ситово
Кметски наместник Димитър Насков 0882 656 076 03109/23-00
с. Скобелево
Кметски наместник Стефан Казаков 0882 998 617  
с. Устина
Кмет Нели Бундева 0884 000 806  
Мл.експерт ”Административно обслужване по села” Росица Димитрова   03145/20-10
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села” Райна Стефанова   03145/20-39
с. Храбрино
Кмет        Ангел Чобанов 0888 963 731  
Мл експерт ”АО” Дарина Гушкова 0885 349 929  
с. Цалапица
Кмет Стойко Дичев 0884 841 636  
Мл.експерт ”Административно обслужване по села” Цветана Павлова   03149/22-51
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села” Румяна Бръскова   03149/22-53
с. Ягодово
Кмет Димитър Дишев 0888 974 356  
Мл.експерт ”Административно обслужване по села” Галя Грудева   03104/99-04
Мл.експерт ”Обслужване на гражданите по села” Виляна Митрова   03104/99-04
 
  ДЕТСКИ ГРАДИНИ В НАСЕЛЕНИТЕ МЕСТА НА ОБЩИНА “РОДОПИ”
Детска градина Име и фамилия Длъжност GSM
ДГ Белащица Антония Андреева Директор 0882 898 200
ДГ Ягодово Мима Костадинова Директор 0882 898 202
ДГ Браниполе Стефка Илиева Директор 0882 898 203
ДГ Устина Надежда Клинчева Директор 0882 898 204
ДГ Кадиево Росинка Тютюнджиева Директор 0882 898 205
ДГ Крумово Веселина Мурджева Директор 0882 898 206
ДГ Брестовица Здравка Мерджанова Директор 0882 898 207
ДГ Златитрап Снежана Дафовска Директор 0882 898 208
ДГ Марково Славянка Янакиева Директор 0882 898 209
ДГ Първенец Мария Запрянова Директор 0882 898 210
ДГ Цалапица Десислава Малинова Директор 0882 898 211
ДГ Брестник Златка Атанасова Директор 0882 898 212

 

 
ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ ЗА МЛАДЕЖИТЕ
www.youthbg.info
www.eurodesk.bg

alt

alt

alt

Кой е Онлайн

В момента има 28 посетителя в сайта

Анкета

Бихте ли се включили като доброволец в някоя инициатива?